ŻELOWE KAPSUŁKI DO ZMYWARKI 1

ŻELOWE KAPSUŁKI DO ZMYWARKI

32.00 

O wysokiej skuteczności mycia i innowacyjnej formule. Przyjazne dla środowiska, bez fosforanów, w rozpuszczalnej folii. Doskonale usuwają zabrudzenia już w 30°C, nadając mytym naczyniom piękny połysk i perfekcyjną czystość. Pozwalają obniżyć rachunki za prąd, dzięki skutecznemu działaniu w ekologicznych, krótszych cyklach zmywarki. Zmiękczają wodę, chroniąc zmywarkę przed osadzaniem się kamienia i ułatwiając jej utrzymanie w czystości. Zapobiegają matowieniu naczyń i szkła. Łatwe i szybkie w użyciu, nie wymagają rozpakowania.

SPOSÓB UŻYCIA: Włożyć naczynia do zmywarki, następnie umieścić kapsułkę w dozowniku urządzenia. Stosować jedną kapsułkę na jeden cykl zmywania. Nie dotykać produktu mokrymi dłońmi. Po użyciu zamknąć torebkę i umyć ręce. Nie stosować do mycia kryształów, ręcznie malowanej porcelany, wyrobów z miedzi, srebra, aluminium oraz drewna.

1 kapsułka = 1 mycie.

Stosuj jedną żelową kapsułkę, niezależnie od stopnia zabrudzenia naczyń i twardości wody.

SKŁADNIKI: 15-30% niejonowe związki powierzchniowo czynne, <5% polikarboksylany, <5% fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa, konserwant (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol). Waga: 203 g

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “ŻELOWE KAPSUŁKI DO ZMYWARKI”