CZEKOLADKI „SWEET COLLECTION”
CZEKOLADKI „SWEET COLLECTION”
Kawy i herbaty najwyższej jakości wymagają odpowiedniej oprawy. Najlepiej podawaj je w towarzystwie wysublimowanych czekoladek Sweet Collection, które sprawiają, że nawet najbardziej pochmurny dzień wypełni się błogą słodyczą. Szlachetne nadzienie oblane aksamitną czekoladą to prawdziwa rozkosz dla naszych kubków smakowych. Dzięki temu, że praliny wyglądają jak małe, czekoladowe arcydzieła pieszczą nie tylko nasze podniebienie, ale i oko. To słodka przyjemność, która pobudza wszystkie zmysły. Czekoladki są zapakowane w eleganckie pudełko, więc idealnie nadają się na prezent.
Waga całkowita : 160,0 [g]
brak ocen 14,90  Kup produkt
CZEKOLADKI „TRUFFLE COLLECTION”
CZEKOLADKI „TRUFFLE COLLECTION”
Rozpływające się w ustach nadzienie, które kusi swoją delikatnością i wyrafinowanym smakiem… Wysublimowane truflowe słodkości zaspokoją najbardziej wybrednego konesera czekolady. W opakowaniu znajdują się aż 4 rodzaje trufli o różnych, wyjątkowych smakach. To kwintesencja smaku przypieczętowana szczyptą pasji.
brak ocen 14,90  Kup produkt
KAWA AURILE CHERRY
KAWA AURILE CHERRY
Kawa mielona o aromacie wiśni. Pozwól, by każdy łyk orzeźwiał Cię i przenosił do skąpanego słońcem wiśniowego sadu!
Waga: 250 g
brak ocen 34,90  Kup produkt
KAWA AURILE CLASSIC W KAPSUŁKACH DO EKSPRESÓW
KAWA AURILE CLASSIC W KAPSUŁKACH DO EKSPRESÓW
Kawa mielona w kapsułkach do ekspresu, 100% arabika o łagodnym, zrównoważonym smaku. Wygodne kapsułki umożliwiają przygotowanie intensywnego ristretto, aromatycznego espresso i lungo, idealnego do dłuższego delektowania się smakiem i aromatem. Kapsułki Aurile są kompatybilne z systemem Nespresso®.
Waga: 55 g (10 x 5,5 g)
brak ocen 24,90  Kup produkt
KAWA AURILE EXCELLENCE ZIARNA 1 KG
KAWA AURILE EXCELLENCE ZIARNA 1 KG
Ziarna kawy 100% arabika. Aurile Excellence to oryginalna mieszanka najlepszych ziaren afrykańskiej arabiki, przede wszystkim typu mokka, pochodzących z wybranych plantacji w Etiopii. Ziarna długo dojrzewają w kawowych ogrodach regionu Sidamo, położonych na wysokości do 1 800 metrów nad poziomem morza. Przyrządzona z nich kawa ma aksamitny, pozbawiony goryczy smak, z lekkim kwiatowo-winnym akcentem. Waga: 1000 g
brak ocen 99,90  Kup produkt